16 września 2016

Jak zamawiać?

UWAGA! Ze względu na specyfikę towarów oferowanych przez sklep, wszystkie płatności odbywają się w siedzibie Browaru Probus. Dlatego jedyną akceptowaną formą płatności jest przedpłata na konto bankowe lub płatność poprzez PayU. Nie pozwalamy na wysyłanie towarów za pobraniem!


Zamówienia w sklepie internetowym Browaru Probus można składać w trybie 24/7. Sklep przetwarza zamówienia i odpowiada na państwa pytania pon-pt od godziny 9 do godziny 15.

Informacje dotyczące zamówień internetowych.

Składając zamówienie należy pamiętać, że minimalne zamówienie to 6 butelek dowolnego piwa, a większe ilości to wielokrotność tej liczby, np 12 sztuk, 18 sztuk, 24 sztuki. Każdy zakup w ilości większej niż 6 sztuk jest rabatowany o 1,5% od ceny końcowej zamówienia z wyjątkiem kosztów wysyłki. Rabat obowiązuje jedynie po wpisaniu kodu promocyjnego “PROBUS” . W przypadku innych produktów jak gadżety czy zestawy piw, ta zasada nie obowiązuje; można zamawiać pojedyncze sztuki.

Płatność i wysyłka

Wszystkie zamówienia w których skład wchodzą butelki z alkoholem, obowiązkowo wysyłane są kurierem TNT. Robimy tak aby zapewnić bezpieczną i szybką podróż naszych towarów do klienta.


UWAGA! Ze względu na specyfikę towarów oferowanych przez sklep, wszystkie płatności odbywają się w siedzibie Browaru Probus. Dlatego jedyną akceptowaną formą płatności jest przedpłata na konto bankowe lub płatność poprzez PayU. Nie pozwalamy na wysyłanie towarów za pobraniem!